Szukaj

Współpraca klienta z tatuatorem jest nieziemsko ważna!Kochani!

Tatuaż jest na całe życie i w dużej mierze zależy od Was jego efekt końcowy.

Pamiętajcie , tatuatorzy nie gryzą, nie drapią i nie plują jadem! Jesteśmy po to żeby Wam doradzić, zaproponować rozwiązania.

Jest już ustalony termin, wpłaciliście zadatek, przychodzicie na sesje i wzór który przygotował dla Was tatuator nie do końca Wam się podoba, nie potraficie sobie wyobrazić jak to będzie wyglądać na skórze, nie chcecie konkretnych elementów czy może chcecie zmienić calkowicie kompozycje , kolorystyke, lub calkowicie zrezygnować z tatuażu? Tak, to normalne. Od tego jesteśmy! Nie raz siedzimy wspólnie z Wami i przerabiamy naszą propozycję pod Wasze sugestie. To jest niezmiernie ważne żebyście z nami rozmawiali. W momencie kiedy wzór jest ustalony, dopracowany, podpisujecie zgodę, odbijamy kalkę i tatuujemy. Wtedy już nie ma możliwości zmiany. Dlatego tak ważne jest żebyście z nami rozmawiali podczas projektowania wzoru.

Tatuaż jest wykonany, zapłacony i po kilku dniach stwierdzacie, że tatuaż nie jest tym czego oczekiwaliście. Jest już za późno. Nie możecie się bać, że się obrazimy, że stracicie zadatek i usiąść na fotelu dając nam swoją nogę, plecy, rękę jeżeli wzór Wam się nie podoba!

Po wykonaniu tatuażu jest już za późno na zmiany!

Pamietajcie o tym!

Praca nad wzorem jest współpracą! Jeżeli nie współpracujecie i dajecie nam wolną rękę, siadacie pod iglę, wczesniej podpisując zgodę na wykonanie tatuażu, jest równoznaczne z tym, że zapoznaliście się z portfolio danego artysty i wiecie co mniej więcej wykona na Waszej skórze.185 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie