Szukaj

Wolny Wzór - Czyli o tym czy tatuaż musi mieć znaczenie.


Wolny Wzór - czyli to co często widzicie na naszej facebookowej tablicy , czy instagramowmy story.

Nawiązując do naszej dzisiejszej rozmowy z klientami..☺️

Część z Was chce nosić na swoim ciele sentymentalne pamiątki, symbolikę miłości do dzieci, przyjaźni, wspaniałych czy smutnych momentów w życiu. Część z Was chce mieć wspólny tatuaż z bliską osobą. I to właśnie jest sporo grono osób, dla których tatuaż musi mieć znaczenie.

Ale.. znaczna część osobistości, tatuaż traktuje jak sztukę. Są kolekcjonerami obrazów na swoim ciele. Niektórzy kolekcjonują tatuaże od jednego artysty, inni jeżdżą po Polsce, a nawet świecie zbierając dzieła od różnych artystów. Są chodzącymi galeriami sztuki i dla większości z nich tatuaże nie mają znaczenia. Liczy się kreska i styl danego artysty. To jest piękne!


Często wrzucamy do internetu nasze wolne wzory. Są one odzwierciedleniem nas, są tym co chcemy tatuować, są naszą ekspresją, kolorem lub mrokiem. Powstają spontanicznie, z przyplywu emocji, po usłyszeniu zajebistej piosenki, po sfotografowania kwiatka na łące. Są jak poezja bez słów. Każdy może je zinterpretować po swojemu. Są unikatowe. Wykonujemy je na ciele tylko raz. Także jeśli chcesz zostać kolekcjonerem sztuki na ciele, obserwuj artystów, poluj na ciekawe projekty i dziaraj się! 🤘


5na!!

197 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie