Szukaj

Tatuaż Autorski.

Pamiętacie tez czasy kiedy wzór tatuażu wybierało się z katalogu?? :) Wszyscy wtedy mieli na sobie te same elfy, motyle z tribalowymi skrzydłami, delfinki i inne cudowności :)

Na szczęście te czasy się skończyły..

Teraz mamy wybór. Możemy wybierać w stylach tatuażu, w artystach, salonach. Najpiękniejsze jest to, że teraz wiekszość tatuażystów ma swój styl, kierunek w którym podąża w tatuażu. Są tatuaże graficzne, konturowe, szkicowe, akwarelowe, neotradycyjne, realistyczne i tak dalej.. Ale to nie wszystko! Większość artystów ma „swoją kreskę”. Unikatową, rozpoznawalną. I my właśnie mamy w składzie takich artystów!

To jest piękne! Tworzenie wzorów jest dla nas ogromną przyjemnością. Bo jest połączeniem wizji klienta z naszą wizją. Każdy klient wychodzi od nas z unikatowym wzorem stworzonym tylko dla niego. To jest cudowne!

Nie jesteśmy Studiem do którego przychodzisz z wzorem z internetu i my wklejamy go jak kopiarki na Twoją skórę! :)

Tworzymy wzór razem z Tobą, według Twoich sugestii. Wystarczy, że wybierzesz tatuażystę z grona naszej zacnej ekipy, oczywiście po przejrzeniu naszych prac. I wzór w stylu konkretnego artysty zawędruje na Twoją skórę!


Także zapraszamy do oglądania naszych galerii !


102 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Kontakt
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

© 2019 Abrakadabra Ink

Abrakadabra Ink

ul. Cieszyńska 2/3

43-300 Bielsko-Biała

e-mail: abrakadabra.booking@gmail.com